niedziela, Lipiec 5, 2020

 WĘDKOWANIE, SPORTY WODNE I ZIMOWE ORAZ SERY NASZEGO WYROBU

Zapraszamy na  wypoczynek.

Oferujemy bardzo obszerne pokoje ,  nasze sery zagrodowe  ,  oraz wędkowanie.

W cenie pobytu kajaki , łódka

  Do 23 czerwca i po 1 września 2019 r  CENY NIŻSZE .

Mamy 250m linii brzegowej jeziora Święcajty, pomost, miejsce na ognisko, kamienny grill, kajaki oraz wiosłową łódź wędkarską do dyspozycji naszych Gości.

W pobliżu można  wypożyczyć sprzęt pływający (żaglówka , łódź motorowa) a także ślizgać się na nartach wodnych. 

 Atrakcje, Ranczo Robertówka, MazuryAtrakcje, Ranczo Robertówka, Mazury

 

Na miejscu robimy sery podpuszczkowe świeże i dojrzewające. Sery robione są z mleka krów pasących się na czystych mazurskich pastwiskach.

Atrakcje, Ranczo Robertówka, Mazury

W okresie zimowym zapraszamy na wędkarstwo podlodowe, bojery, zjeżdżanie na sankach z naszych pagórków, a także zimowe zwiedzanie mazurskich wysp.

Atrakcje dla gości, Ranczo Robertówka, Mazury

W okolicy:

Mnóstwo tras rowerowych, lasy pełne grzybów, jezioro pełne ryb,  Aqua Park oraz stok narciarski  w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, bunkry z okresu II Wojny Światowej, wiadukty w Stańczykach, Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Borecka (żubry), Puszcza Romincka.

W pobliskiej Gołdapi znajduje się ośrodek narciarski  z ok. 2000 m tras narciarskich dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy , a także nowy park zdrojowy z tężniami oraz grotą solną.

Robertówka to idealne miejsce dla amatorów wszelkich sportów , jak również dla tych, którzy pragną po prostu wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy!